Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
3 sierpnia 2019
3.08 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 1 |
Piast Żmigród |
3 sierpnia 2019
3.08 - 17:00 |
Stal Brzeg |
2 - 1 |
Górnik II Zabrze |
3 sierpnia 2019
3.08 - 13:00 |
Ruch Zdzieszowice |
3 - 2 |
MKS Kluczbork |
18 września 2019
18.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
2 sierpnia 2019
2.08 - 18:00 |
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
3 sierpnia 2019
3.08 - 18:00 |
Falubaz Zielona Góra |
2 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 sierpnia 2019
3.08 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
18 września 2019
18.09 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 sierpnia 2019
3.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
2 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
10 sierpnia 2019
10.08 - 13:00 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
7 sierpnia 2019
7.08 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 3 |
Ruch Chorzów |
4 września 2019
4.09 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
4 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
11 sierpnia 2019
11.08 - 14:00 |
Piast Żmigród |
0 - 0 |
Stal Brzeg |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Miedź II Legnica |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Miedź II Legnica |
0 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Stal Brzeg |
3 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 1 |
Piast Żmigród |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Górnik II Zabrze |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Polonia Bytom |
3 - 2 |
MKS Kluczbork |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Falubaz Zielona Góra |
3 - 1 |
Ślęza Wrocław |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 3 |
Foto-Higiena Gać |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
25 sierpnia 2019
25.08 - 12:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 0 |
Ruch Chorzów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 2 |
Falubaz Zielona Góra |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Piast Żmigród |
4 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Stal Brzeg |
2 - 2 |
Śląsk II Wrocław |
30 sierpnia 2019
30.08 - 17:45 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Polonia Bytom |
0 - 0 |
Piast Żmigród |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Falubaz Zielona Góra |
1 - 4 |
Górnik II Zabrze |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 0 |
Ślęza Wrocław |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 września 2019
1.09 - 13:30 |
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
2 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
7 września 2019
7.09 - 19:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 2 |
Ruch Chorzów |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 1 |
Polonia Bytom |
10 września 2019
10.09 - 15:30 |
Miedź II Legnica |
4 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Stal Brzeg |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Stal Brzeg |
11 września 2019
11.09 - 18:00 |
Polonia Bytom |
2 - 4 |
Miedź II Legnica |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Falubaz Zielona Góra |
3 - 3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
4 - 1 |
Piast Żmigród |
14 września 2019
14.09 - 17:30 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 1 |
Górnik II Zabrze |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
0 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
21 września 2019
21.09 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
2 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Piast Żmigród |
5 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 0 |
Ruch Chorzów |
8 października 2019
8.10 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
4 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Stal Brzeg |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Ruch Zdzieszowice |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Polonia Bytom |
0 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Falubaz Zielona Góra |
3 - 2 |
Stal Brzeg |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
LZS Starowice Dolne |
1 - 4 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Piast Żmigród |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
0 - 3 |
Górnik II Zabrze |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 4 |
Ślęza Wrocław |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
1 - 3 |
Ślęza Wrocław |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
5 października 2019
5.10 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
2 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Piast Żmigród |
2 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Ruch Zdzieszowice |
1 - 2 |
Falubaz Zielona Góra |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Śląsk II Wrocław |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Falubaz Zielona Góra |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
LZS Starowice Dolne |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
5 - 2 |
Miedź II Legnica |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Piast Żmigród |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Foto-Higiena Gać |
3 - 3 |
Górnik II Zabrze |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 3 |
MKS Kluczbork |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 0 |
Ślęza Wrocław |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Piast Żmigród |
0 - 3 |
Foto-Higiena Gać |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
19 października 2019
19.10 - 14:30 |
Stal Brzeg |
1 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Polonia Bytom |
4 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Falubaz Zielona Góra |
2 - 3 |
Śląsk II Wrocław |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 1 |
Polonia Bytom |
26 października 2019
26.10 - 19:20 |
LZS Starowice Dolne |
0 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0 - 2 |
Ruch Zdzieszowice |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 3 |
Miedź II Legnica |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 0 |
Piast Żmigród |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
4 - 1 |
Górnik II Zabrze |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
4 - 0 |
Górnik II Zabrze |
31 października 2019
31.10 - 13:00 |
Piast Żmigród |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Stal Brzeg |
4 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Ruch Zdzieszowice |
2 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Polonia Bytom |
4 - 1 |
LZS Starowice Dolne |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Falubaz Zielona Góra |
0 - 3 |
Ruch Chorzów |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Śląsk II Wrocław |
9 listopada 2019
9.11 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
1 - 6 |
Falubaz Zielona Góra |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
0 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 2 |
Miedź II Legnica |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
3 - 1 |
Piast Żmigród |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
4 - 0 |
Piast Żmigród |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
Górnik II Zabrze |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Miedź II Legnica |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Stal Brzeg |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Ruch Zdzieszowice |
0 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Polonia Bytom |
0 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Falubaz Zielona Góra |
0 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Ruch Chorzów |
7 - 2 |
LZS Starowice Dolne |
16 listopada 2019
16.11 - 17:00 |
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | |
LZS Starowice Dolne |
1 - 4 |
Śląsk II Wrocław |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Zagłębie II Lubin |
0 - 2 |
Falubaz Zielona Góra |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Ruch Zdzieszowice |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
23 listopada 2019
23.11 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 1 |
Miedź II Legnica |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Piast Żmigród |
1 - 3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Piast Żmigród |
2 - 3 |
Miedź II Legnica |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Górnik II Zabrze |
4 - 1 |
Stal Brzeg |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Ruch Zdzieszowice |
7 marca 2020
7.03 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
8 marca 2020
8.03 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 0 |
LZS Starowice Dolne |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Śląsk II Wrocław |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
LZS Starowice Dolne |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Foto-Higiena Gać |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Polonia Bytom |
- |
Ślęza Wrocław |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
MKS Kluczbork |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Górnik II Zabrze |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Stal Brzeg |
- |
Piast Żmigród |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
13 maja 2020
13.05 - 18:00 |
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Miedź II Legnica |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
Stal Brzeg |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Piast Żmigród |
- |
Ruch Zdzieszowice |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Górnik II Zabrze |
- |
ROW 1964 Rybnik |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
MKS Kluczbork |
- |
Polonia Bytom |
21 marca 2020
21.03 - 18:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Falubaz Zielona Góra |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Ruch Chorzów |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
LZS Starowice Dolne |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Zagłębie II Lubin |
- |
Śląsk II Wrocław |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Foto-Higiena Gać |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Ślęza Wrocław |
28 marca 2020
28.03 - 17:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
MKS Kluczbork |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Polonia Bytom |
- |
Górnik II Zabrze |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Piast Żmigród |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Stal Brzeg |
- |
Miedź II Legnica |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Stal Brzeg |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Ruch Zdzieszowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
ROW 1964 Rybnik |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Polonia Bytom |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
Falubaz Zielona Góra |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Ruch Chorzów |
4 kwietnia 2020
4.04 - 18:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
LZS Starowice Dolne |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Zagłębie II Lubin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Śląsk II Wrocław |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
Foto-Higiena Gać |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Ślęza Wrocław |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
MKS Kluczbork |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Górnik II Zabrze |
11 kwietnia 2020
11.04 - 18:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Piast Żmigród |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Polonia Bytom |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Miedź II Legnica |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Stal Brzeg |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Ruch Zdzieszowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
ROW 1964 Rybnik |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Polonia Bytom |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
Falubaz Zielona Góra |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Ruch Chorzów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
LZS Starowice Dolne |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Zagłębie II Lubin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
- |
Śląsk II Wrocław |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Ślęza Wrocław |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
MKS Kluczbork |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Górnik II Zabrze |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Piast Żmigród |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
25 kwietnia 2020
25.04 - 19:20 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Miedź II Legnica |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Polonia Bytom |
- |
Stal Brzeg |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Ruch Zdzieszowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
ROW 1964 Rybnik |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Polonia Bytom |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
Falubaz Zielona Góra |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Ruch Chorzów |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
LZS Starowice Dolne |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
Zagłębie II Lubin |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Foto-Higiena Gać |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 6. maja 2020 [szczegóły] | |
Ślęza Wrocław |
- |
Śląsk II Wrocław |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
MKS Kluczbork |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Górnik II Zabrze |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
Piast Żmigród |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Miedź II Legnica |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Stal Brzeg |
6 maja 2020
6.05 - 19:20 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Ruch Zdzieszowice |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Polonia Bytom |
- |
ROW 1964 Rybnik |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Kolejka 28 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Polonia Bytom |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Falubaz Zielona Góra |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Ruch Chorzów |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
LZS Starowice Dolne |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
Zagłębie II Lubin |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
Foto-Higiena Gać |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Ślęza Wrocław |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
MKS Kluczbork |
- |
Śląsk II Wrocław |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Górnik II Zabrze |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Piast Żmigród |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Zagłębie II Lubin |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Stal Brzeg |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Ruch Zdzieszowice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
- |
ROW 1964 Rybnik |
16 maja 2020
16.05 - 19:20 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Polonia Bytom |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Falubaz Zielona Góra |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Polonia Bytom |
- |
Ruch Chorzów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
LZS Starowice Dolne |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
Zagłębie II Lubin |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
Foto-Higiena Gać |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Ślęza Wrocław |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
MKS Kluczbork |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 27. maja 2020 [szczegóły] | |
Górnik II Zabrze |
- |
Śląsk II Wrocław |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Piast Żmigród |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Miedź II Legnica |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
Stal Brzeg |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
Ruch Zdzieszowice |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
ROW 1964 Rybnik |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Polonia Bytom |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Falubaz Zielona Góra |
27 maja 2020
27.05 - 19:20 |
Kolejka 32 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
Ruch Chorzów |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
LZS Starowice Dolne |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Polonia Bytom |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Zagłębie II Lubin |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
Foto-Higiena Gać |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Ślęza Wrocław |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
MKS Kluczbork |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Piast Żmigród |
- |
Górnik II Zabrze |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 33 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
- |
Śląsk II Wrocław |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
- |
Gwarek Tarnowskie Góry |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Miedź II Legnica |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
- |
Stal Brzeg |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
- |
Ruch Zdzieszowice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
- |
ROW 1964 Rybnik |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
- |
Polonia Bytom |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
- |
Falubaz Zielona Góra |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
LZS Starowice Dolne |
- |
Ruch Chorzów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Śląsk II Wrocław |
- |
LZS Starowice Dolne |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
- |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Zagłębie II Lubin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Polonia Bytom |
- |
Rekord Bielsko-Biała |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
- |
Foto-Higiena Gać |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Ruch Zdzieszowice |
- |
Ślęza Wrocław |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Stal Brzeg |
- |
MKS Kluczbork |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
- |
Górnik II Zabrze |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
- |
Piast Żmigród |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|