Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Unia Swarzędz |
0 - 0 |
Chemik Police |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 1 |
Górnik Konin |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Elana Toruń |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 6 |
Jarota Jarocin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 5 |
Pogoń II Szczecin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Sokół Kleczew |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
3 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Pomorzanin Toruń |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
2 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 6 |
Nielba Wągrowiec |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
21 października 2020
21.10 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Chemik Police |
0 - 6 |
Gwardia Koszalin |
7 sierpnia 2020
7.08 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 2 |
Unia Swarzędz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Swarzędz |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
5 - 1 |
Chemik Police |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Górnik Konin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Elana Toruń |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 4 |
Jarota Jarocin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 2 |
Mieszko Gniezno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
14 sierpnia 2020
14.08 - 17:00 |
Pomorzanin Toruń |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
16 września 2020
16.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Sokół Kleczew |
15 sierpnia 2020
15.08 - 19:30 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
5 - 2 |
Sokół Kleczew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Unia Janikowo |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pogoń II Szczecin |
4 - 1 |
Pomorzanin Toruń |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 6 |
Polonia Środa Wielkopolska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Flota Świnoujście |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 1 |
KP Starogard Gdański |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Chemik Police |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gwardia Koszalin |
3 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Unia Swarzędz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Chemik Police |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 0 |
Górnik Konin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 4 |
Elana Toruń |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 2 |
Jarota Jarocin |
28 sierpnia 2020
28.08 - 17:00 |
Pomorzanin Toruń |
3 - 1 |
Mieszko Gniezno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 19:30 |
Sokół Kleczew |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
6 - 0 |
Unia Janikowo |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pogoń II Szczecin |
0 - 7 |
Sokół Kleczew |
4 września 2020
4.09 - 18:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Pomorzanin Toruń |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 4 |
Polonia Środa Wielkopolska |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Chemik Police |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Unia Swarzędz |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
4 września 2020
4.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Unia Swarzędz |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
Chemik Police |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
8 - 1 |
Flota Świnoujście |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Górnik Konin |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 0 |
Elana Toruń |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Mieszko Gniezno |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Unia Janikowo |
4 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
1 - 4 |
Pogoń II Szczecin |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 4 |
Unia Janikowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Sokół Kleczew |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Górnik Konin |
0 - 3 |
Pomorzanin Toruń |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Unia Swarzędz |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
19 września 2020
19.09 - 15:30 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 4 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 3 |
Unia Swarzędz |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
Chemik Police |
25 września 2020
25.09 - 16:00 |
Pomorzanin Toruń |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Górnik Konin |
26 września 2020
26.09 - 19:30 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Elana Toruń |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
7 - 1 |
Mieszko Gniezno |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Jarota Jarocin |
3 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
21 października 2020
21.10 - 15:30 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
4 października 2020
4.10 - 20:08 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
Sokół Kleczew |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Chemik Police |
1 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 2 |
Flota Świnoujście |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 0 |
Unia Swarzędz |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Chemik Police |
10 października 2020
10.10 - 19:30 |
Sokół Kleczew |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Górnik Konin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
3 - 0 |
Elana Toruń |
3 grudnia 2020
3.12 - 12:30 |
Mieszko Gniezno |
0 - 2 |
Jarota Jarocin |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Elana Toruń |
5 - 0 |
Mieszko Gniezno |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Górnik Konin |
1 - 4 |
Pogoń II Szczecin |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Unia Janikowo |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Sokół Kleczew |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 4 |
Polonia Środa Wielkopolska |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Flota Świnoujście |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 4 |
Nielba Wągrowiec |
4 listopada 2020
4.11 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
24 października 2020
24.10 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 6 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pomorzanin Toruń |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
25 października 2020
25.10 - 19:30 |
Sokół Kleczew |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Chemik Police |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Pogoń II Szczecin |
3 - 3 |
Radunia Stężyca |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Górnik Konin |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Elana Toruń |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
1 - 4 |
Elana Toruń |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Górnik Konin |
1 - 9 |
Jarota Jarocin |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 0 |
Mieszko Gniezno |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 2 |
Sokół Kleczew |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
6 grudnia 2020
6.12 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Polonia Środa Wielkopolska |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Flota Świnoujście |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
30 października 2020
30.10 - 18:00 |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
przełożony |
Pomorzanin Toruń |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
28 listopada 2020
28.11 - 15:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Unia Swarzędz |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Pogoń II Szczecin |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Chemik Police |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Elana Toruń |
2 - 0 |
Górnik Konin |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
przełożony |
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
Górnik Konin |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Elana Toruń |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Jarota Jarocin |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Unia Janikowo |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 2 |
Sokół Kleczew |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Flota Świnoujście |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
21 listopada 2020
21.11 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Unia Janikowo |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pogoń II Szczecin |
6 - 1 |
Gwardia Koszalin |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 7 |
Unia Swarzędz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Elana Toruń |
6 - 0 |
Chemik Police |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Górnik Konin |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
6 marca 2021
6.03 - 11:00 |
Chemik Police |
1 - 2 |
Górnik Konin |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Elana Toruń |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
6 marca 2021
6.03 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Unia Janikowo |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Sokół Kleczew |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Pomorzanin Toruń |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 5 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Pogoń II Szczecin |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 5 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
13 marca 2021
13.03 - 15:30 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
9 - 0 |
Chemik Police |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Bałtyk Koszalin |
2 - 3 |
Chemik Police |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Unia Swarzędz |
0 - 2 |
Górnik Konin |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Elana Toruń |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
20 marca 2021
20.03 - 16:15 |
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
Mieszko Gniezno |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 2 |
Unia Janikowo |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 3 |
Sokół Kleczew |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 1 |
Pomorzanin Toruń |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Pomorzanin Toruń |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Sokół Kleczew |
0 - 2 |
Flota Świnoujście |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
26 marca 2021
26.03 - 19:30 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 7. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
7 kwietnia 2021
7.04 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
7 kwietnia 2021
7.04 - 17:15 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
7 kwietnia 2021
7.04 - 17:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
7 kwietnia 2021
7.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
11 kwietnia 2021
11.04 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Elana Toruń |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
11 kwietnia 2021
11.04 - 14:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Górnik Konin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
Chemik Police |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 14:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 3 |
Gwardia Koszalin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 14:00 |
Pomorzanin Toruń |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Świt Skolwin (Szczecin) |
4 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Elana Toruń |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Chemik Police |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Górnik Konin |
1 - 4 |
Bałtyk Koszalin |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Sokół Kleczew |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
5 - 1 |
GKS Przodkowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Elana Toruń |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
4 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 3 |
Sokół Kleczew |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Chemik Police |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 3 |
Flota Świnoujście |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
29 kwietnia 2021
29.04 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Pomorzanin Toruń |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Chemik Police |
2 - 6 |
Nielba Wągrowiec |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 6 |
Jarota Jarocin |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sokół Kleczew |
4 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
GKS Przodkowo |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Elana Toruń |
7 maja 2021
7.05 - 18:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Unia Janikowo |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Górnik Konin |
3 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pomorzanin Toruń |
4 - 2 |
Chemik Police |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Unia Swarzędz |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 2 |
Flota Świnoujście |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 4 |
Polonia Środa Wielkopolska |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 5 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 6 |
Radunia Stężyca |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Flota Świnoujście |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Chemik Police |
1 - 3 |
Unia Swarzędz |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 0 |
Górnik Konin |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 maja 2021
14.05 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Elana Toruń |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Unia Janikowo |
5 - 0 |
Mieszko Gniezno |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Pomorzanin Toruń |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Unia Swarzędz |
0 - 2 |
Górnik Konin |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 4 |
Chemik Police |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
28 maja 2021
28.05 - 16:00 |
Elana Toruń |
4 - 0 |
GKS Przodkowo |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
28 maja 2021
28.05 - 18:00 |
Chemik Police |
0 - 2 |
Gwardia Koszalin |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 1 |
Górnik Konin |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Unia Swarzędz |
28 maja 2021
28.05 - 18:00 |
Pomorzanin Toruń |
0 - 2 |
Sokół Kleczew |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
0 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Elana Toruń |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
7 - 0 |
Mieszko Gniezno |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 0 |
Unia Janikowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Bałtyk Koszalin |
4 - 3 |
Pomorzanin Toruń |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 2 |
Unia Swarzędz |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Flota Świnoujście |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Górnik Konin |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Chemik Police |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Chemik Police |
3 - 1 |
Mieszko Gniezno |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Górnik Konin |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
Sokół Kleczew |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 2 |
Unia Swarzędz |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Pomorzanin Toruń |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
0 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 0 |
Elana Toruń |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
8 - 1 |
Mieszko Gniezno |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pomorzanin Toruń |
1 - 3 |
Jarota Jarocin |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 4 |
Flota Świnoujście |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 6 |
Sokół Kleczew |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Górnik Konin |
2 - 2 |
Chemik Police |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 10 |
Radunia Stężyca |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Górnik Konin |
4 - 0 |
Mieszko Gniezno |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Chemik Police |
2 - 6 |
Kotwica Kołobrzeg |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Sokół Kleczew |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Unia Swarzędz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 4 |
Pomorzanin Toruń |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Kolejka 35 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Szczecin |
2 - 3 |
Elana Toruń |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
25 czerwca 2021
25.06 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 3 |
Pomorzanin Toruń |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Unia Janikowo |
5 - 2 |
Gwardia Koszalin |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Chemik Police |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Górnik Konin |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
|