Kolejka 1 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
AZS UJ Kraków |
1 - 0 |
AZS UW Warszawa |
23 września 2023
23.09 - 12:00 |
Nowy Świt Górzno |
3 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 września 2023
24.09 - 17:00 |
AZS AWF Warszawa |
2 - 4 |
AZS UAM Poznań |
24 września 2023
24.09 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
2 - 3 |
Wanda Kraków |
8 listopada 2023
8.11 - 18:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
5 - 2 |
Słomniczanka Słomniki |
13 stycznia 2024
13.01 - 18:00 |
Pauza: ROW 1964 Rybnik, |
Kolejka 2 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
AZS UW Warszawa |
5 - 0 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Słomniczanka Słomniki |
6 - 0 |
AZS UAM Poznań |
1 października 2023
1.10 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
AZS UJ Kraków |
1 października 2023
1.10 - 17:30 |
Wanda Kraków |
3 - 2 |
Rolnik Biedrzychowice |
22 grudnia 2023
22.12 - 20:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Nowy Świt Górzno |
14 stycznia 2024
14.01 - 16:00 |
Pauza: AZS AWF Warszawa, |
Kolejka 3 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Rolnik Biedrzychowice |
4 - 4 |
AZS UW Warszawa |
7 października 2023
7.10 - 12:00 |
Nowy Świt Górzno |
6 - 1 |
AZS AWF Warszawa |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Słomniczanka Słomniki |
10 - 4 |
Wanda Kraków |
7 października 2023
7.10 - 18:00 |
AZS UJ Kraków |
5 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
7 października 2023
7.10 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
0 - 13 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 października 2023
8.10 - 18:00 |
Pauza: AZS UAM Poznań, |
Kolejka 4 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
11 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
13 października 2023
13.10 - 19:00 |
AZS UW Warszawa |
1 - 3 |
Słomniczanka Słomniki |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
AZS UAM Poznań |
4 - 4 |
Wanda Kraków |
15 października 2023
15.10 - 16:45 |
Wierzbowianka Wierzbno |
0 - 5 |
ROW 1964 Rybnik |
15 października 2023
15.10 - 17:00 |
AZS AWF Warszawa |
3 - 6 |
AZS UJ Kraków |
15 października 2023
15.10 - 17:30 |
Pauza: Nowy Świt Górzno, |
Kolejka 5 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Nowy Świt Górzno |
7 - 1 |
AZS UAM Poznań |
28 października 2023
28.10 - 17:00 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
29 października 2023
29.10 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
6 - 6 |
AZS AWF Warszawa |
29 października 2023
29.10 - 18:00 |
Wanda Kraków |
1 - 5 |
AZS UW Warszawa |
31 października 2023
31.10 - 20:15 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 9 |
ROW 1964 Rybnik |
29 listopada 2023
29.11 - 18:00 |
Pauza: AZS UJ Kraków, |
Kolejka 6 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Nowy Świt Górzno |
3 - 2 |
AZS UJ Kraków |
4 listopada 2023
4.11 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
4 - 2 |
Słomniczanka Słomniki |
5 listopada 2023
5.11 - 16:00 |
AZS UAM Poznań |
2 - 3 |
AZS UW Warszawa |
5 listopada 2023
5.11 - 16:30 |
Rolnik Biedrzychowice |
4 - 1 |
AZS AWF Warszawa |
5 listopada 2023
5.11 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 0 |
Wanda Kraków |
5 listopada 2023
5.11 - 18:00 |
Pauza: Wierzbowianka Wierzbno, |
Kolejka 7 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 0 |
AZS AWF Warszawa |
11 listopada 2023
11.11 - 17:00 |
Wanda Kraków |
3 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
11 listopada 2023
11.11 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
12 listopada 2023
12.11 - 18:00 |
AZS UJ Kraków |
0 - 0 |
AZS UAM Poznań |
12 listopada 2023
12.11 - 20:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 - 11 |
Nowy Świt Górzno |
3 grudnia 2023
3.12 - 18:00 |
Pauza: Rolnik Biedrzychowice, |
Kolejka 8 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
AZS UJ Kraków |
11 - 1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
18 listopada 2023
18.11 - 19:00 |
AZS AWF Warszawa |
1 - 2 |
Wanda Kraków |
18 listopada 2023
18.11 - 20:00 |
AZS UAM Poznań |
0 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 grudnia 2023
6.12 - 20:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 4 |
AZS UW Warszawa |
7 stycznia 2024
7.01 - 16:00 |
Nowy Świt Górzno |
12 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
7 stycznia 2024
7.01 - 17:00 |
Pauza: Słomniczanka Słomniki, |
Kolejka 9 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły] | |
AZS UW Warszawa |
5 - 3 |
AZS AWF Warszawa |
25 listopada 2023
25.11 - 20:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
26 listopada 2023
26.11 - 16:00 |
Słomniczanka Słomniki |
1 - 2 |
Nowy Świt Górzno |
26 listopada 2023
26.11 - 17:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 4 |
AZS UJ Kraków |
26 listopada 2023
26.11 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
0 - 5 |
AZS UAM Poznań |
26 listopada 2023
26.11 - 18:00 |
Pauza: Wanda Kraków, |
Kolejka 10 - 9/10. grudnia 2023 [szczegóły] | |
Nowy Świt Górzno |
6 - 2 |
Wanda Kraków |
9 grudnia 2023
9.12 - 17:00 |
AZS UJ Kraków |
2 - 8 |
Słomniczanka Słomniki |
9 grudnia 2023
9.12 - 19:30 |
AZS AWF Warszawa |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
10 grudnia 2023
10.12 - 16:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
0 - 5 |
Rolnik Biedrzychowice |
10 grudnia 2023
10.12 - 18:00 |
AZS UAM Poznań |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
10 grudnia 2023
10.12 - 18:00 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 11 - 16/17. grudnia 2023 [szczegóły] | |
Rolnik Biedrzychowice |
0 - 4 |
AZS UAM Poznań |
16 grudnia 2023
16.12 - 15:00 |
AZS UW Warszawa |
3 - 5 |
Nowy Świt Górzno |
16 grudnia 2023
16.12 - 15:00 |
Słomniczanka Słomniki |
5 - 0 |
Wierzbowianka Wierzbno |
16 grudnia 2023
16.12 - 18:00 |
ROW 1964 Rybnik |
6 - 2 |
AZS AWF Warszawa |
17 grudnia 2023
17.12 - 16:00 |
Wanda Kraków |
3 - 5 |
AZS UJ Kraków |
17 grudnia 2023
17.12 - 18:00 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, |
Kolejka 12 - 20/21. stycznia 2024 [szczegóły] | |
AZS UW Warszawa |
1 - 9 |
AZS UJ Kraków |
20 stycznia 2024
20.01 - 14:00 |
Słomniczanka Słomniki |
8 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
20 stycznia 2024
20.01 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Nowy Świt Górzno |
21 stycznia 2024
21.01 - 17:00 |
Wanda Kraków |
2 - 3 |
Wierzbowianka Wierzbno |
21 stycznia 2024
21.01 - 18:00 |
AZS UAM Poznań |
1 - 3 |
AZS AWF Warszawa |
21 stycznia 2024
21.01 - 18:30 |
Pauza: ROW 1964 Rybnik, |
Kolejka 13 - 3/4. lutego 2024 [szczegóły] | |
Nowy Świt Górzno |
5 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
3 lutego 2024
3.02 - 17:00 |
AZS UJ Kraków |
0 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 lutego 2024
3.02 - 19:00 |
AZS UAM Poznań |
2 - 7 |
Słomniczanka Słomniki |
4 lutego 2024
4.02 - 16:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 - 7 |
AZS UW Warszawa |
4 lutego 2024
4.02 - 17:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
2 - 3 |
Wanda Kraków |
4 lutego 2024
4.02 - 18:00 |
Pauza: AZS AWF Warszawa, |
Kolejka 14 - 10/11. lutego 2024 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 0 |
Wierzbowianka Wierzbno |
11 lutego 2024
11.02 - 18:00 |
AZS AWF Warszawa |
3 - 13 |
Nowy Świt Górzno |
10 lutego 2024
10.02 - 20:30 |
AZS UW Warszawa |
10 - 2 |
Rolnik Biedrzychowice |
11 lutego 2024
11.02 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
6 - 3 |
AZS UJ Kraków |
11 lutego 2024
11.02 - 17:00 |
Wanda Kraków |
1 - 7 |
Słomniczanka Słomniki |
11 lutego 2024
11.02 - 18:00 |
Pauza: AZS UAM Poznań, |
Kolejka 15 - 17/18. lutego 2024 [szczegóły] | |
Wanda Kraków |
1 - 1 |
AZS UAM Poznań |
2 marca 2024
2.03 - 12:15 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 2 |
AZS UW Warszawa |
17 lutego 2024
17.02 - 18:00 |
AZS UJ Kraków |
4 - 1 |
AZS AWF Warszawa |
17 lutego 2024
17.02 - 19:00 |
ROW 1964 Rybnik |
7 - 1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
18 lutego 2024
18.02 - 17:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
0 - 11 |
Rekord Bielsko-Biała |
18 lutego 2024
18.02 - 18:00 |
Pauza: Nowy Świt Górzno, |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | |
AZS AWF Warszawa |
1 - 3 |
Wierzbowianka Wierzbno |
10 marca 2024
10.03 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Słomniczanka Słomniki |
10 marca 2024
10.03 - 15:00 |
AZS UAM Poznań |
0 - 5 |
Nowy Świt Górzno |
10 marca 2024
10.03 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
10 - 0 |
Wanda Kraków |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
6 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
10 marca 2024
10.03 - 16:00 |
Pauza: AZS UJ Kraków, |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
AZS AWF Warszawa |
7 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
17 marca 2024
17.03 - 15:00 |
AZS UJ Kraków |
0 - 7 |
Nowy Świt Górzno |
16 marca 2024
16.03 - 17:00 |
Wanda Kraków |
0 - 7 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 marca 2024
17.03 - 18:00 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
17 marca 2024
17.03 - 18:00 |
AZS UW Warszawa |
4 - 2 |
AZS UAM Poznań |
16 marca 2024
16.03 - 18:00 |
Pauza: Wierzbowianka Wierzbno, |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
AZS AWF Warszawa |
2 - 4 |
Słomniczanka Słomniki |
23 marca 2024
23.03 - 20:00 |
Nowy Świt Górzno |
5 - 0 |
Wierzbowianka Wierzbno |
16 kwietnia 2024
16.04 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 2 |
AZS UW Warszawa |
23 marca 2024
23.03 - 17:00 |
AZS UAM Poznań |
2 - 4 |
AZS UJ Kraków |
24 marca 2024
24.03 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
6 - 1 |
Wanda Kraków |
24 marca 2024
24.03 - 16:00 |
Pauza: Rolnik Biedrzychowice, |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Rolnik Biedrzychowice |
6 - 6 |
Nowy Świt Górzno |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Wanda Kraków |
3 - 3 |
AZS AWF Warszawa |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
AZS UW Warszawa |
2 - 6 |
ROW 1964 Rybnik |
7 kwietnia 2024
7.04 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 - 7 |
AZS UJ Kraków |
6 kwietnia 2024
6.04 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 - 0 |
AZS UAM Poznań |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Pauza: Słomniczanka Słomniki, |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
AZS AWF Warszawa |
2 - 1 |
AZS UW Warszawa |
13 kwietnia 2024
13.04 - 20:00 |
Nowy Świt Górzno |
3 - 1 |
Słomniczanka Słomniki |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
AZS UJ Kraków |
11 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 19:00 |
AZS UAM Poznań |
5 - 1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
18 kwietnia 2024
18.04 - 21:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
14 kwietnia 2024
14.04 - 18:00 |
Pauza: Wanda Kraków, |
Kolejka 21 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Rolnik Biedrzychowice |
4 - 1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
23 kwietnia 2024
23.04 - 18:00 |
Wanda Kraków |
2 - 9 |
Nowy Świt Górzno |
18 kwietnia 2024
18.04 - 20:00 |
Słomniczanka Słomniki |
2 - 4 |
AZS UJ Kraków |
20 kwietnia 2024
20.04 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 3 |
AZS AWF Warszawa |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
AZS UAM Poznań |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:00 |
Pauza: AZS UW Warszawa, |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
AZS AWF Warszawa |
0 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
28 kwietnia 2024
28.04 - 18:00 |
Nowy Świt Górzno |
5 - 6 |
AZS UW Warszawa |
28 kwietnia 2024
28.04 - 18:00 |
AZS UJ Kraków |
7 - 0 |
Wanda Kraków |
28 kwietnia 2024
28.04 - 18:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 - 7 |
Słomniczanka Słomniki |
28 kwietnia 2024
28.04 - 18:00 |
AZS UAM Poznań |
10 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
28 kwietnia 2024
28.04 - 18:00 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, . |
|